
EJOT дюбель для фасаду STR U 2G 275
- Під замовлення
Відправка з 23 травня 20265 876 ₴/ящик
+380 (98) 500-20-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Застосування
Універсальний гвинтовий анкер для вбудованого та прихованого монтажу в бетоні та цегляній кладці
- Для всіх підкладок (A, B, C, D, E)
- Для всіх ізоляційних матеріалів
- Для вбудованого та прихованого монтажу
- Для однорідних та гладких поверхонь
- До 40% швидше загвинчування
- З Європейським технічним схваленням (ETA)
-
Характеристики
- Схвалено для всіх класів будівельних матеріалів
- Принцип EJOT STR з ejotherm®Диски STR для однорідних поверхонь та рівномірного нанесення штукатурки – швидко та легко без пилу від фрезерування
- До 40% швидше загвинчування
- Оптимізовані теплові містки (0,001 Вт/К)
- Або ж його можна встановити врівень з поверхнею за допомогою дюбелів ejotherm STR.
- Найменша глибина анкерування, найвищі навантаження для максимальної безпеки та економічної витрати дюбелів
- Постійний контактний тиск
- Попередньо зібрані гвинти для швидкого монтажу
- 100% контроль схоплювання: заглиблення пластини сигналізує про надійне кріплення.
-
Технічні дані
- Діаметр штифта: 8 мм
- Діаметр пластини: 60 мм
- Глибина свердловини, заглиблене встановлення h1≥: 50 мм (90 мм)
- Глибина свердління отвору, прихований монтаж h2≥: 35 мм (75 мм)
- Глибина анкерного кріплення hякщо≥: 25 мм (65 мм)
- Привід гвинта: TX30
- Точковий коефіцієнт теплопередачі χ:
врізний монтаж: 0,001 Вт/К
; врівень з поверхнею: 0,002 Вт/К - Категорії використання ETA*: A, B, C, D, E
- Сертифікація DIBt: Z-21.2-1769
- Європейський технічний сертифікат: ETA-04/0023
-
Характерні навантаження
Будівельний матеріал класу А:
- Звичайний бетон ≥ C 12/15 згідно з EN 206-1: 1,5 кН
- Звичайний бетон ≥ C 16/20 - C 50/60 згідно з EN 206-1: 1,5 кН
- Всепогодна оболонка з бетону C 16/20 - C 50/60: 1,5 кН
-
Клас будівельного матеріалу B:
- Цегла (Mz) згідно з DIN 105: 1,5 кН
- Повнотіла цегла (KS) згідно DIN EN 106: 1,5 кН
- Повні блоки з легкого бетону (V) згідно з DIN 18182: 0,6 кН
-
Будівельний матеріал класу C:
- Перфорована цегла (Holz) згідно з DIN 105: 1,2 кН
- Перфорована цегла (Holz) еталонна цегла згідно з ÖNORM B 6124: 0,75 кН
- Перфорована цегла з силікату кальцію (KSL) згідно з DIN EN 106: 1,5 кН
- Пустотілий блок з легкого бетону (HbL) згідно з DIN 18151: 0,6 кН
- Легкозаповнювачний бетон (LAC): 0,9 кН
-
Клас будівельного матеріалу E:
- Газобетон P2 - P7: 0,75 кН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EJOT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дюбеля | Фасадний |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів, Для пористих і пустотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Матеріал дюбеля | Поліетилен |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр дюбеля | 8 мм |
| Довжина дюбеля | 275 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 6 мм |
| Упаковка | Ящик |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 5 876 ₴/ящик

