
Ejot N1 дюбель забивань 115
- Під замовлення
Відправка з 23 травня 20261 092 ₴/ящик
+380 (98) 500-20-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі продукту
-
Застосування
Універсальний забивний анкер
- Схвалено для використання на бетоні та цегляній кладці
- Для всіх ізоляційних матеріалів
- Для прихованого монтажу
- З Європейською технічною оцінкою (ETA)
- Відповідає австрійському стандарту (Ö-Norm)
-
Характеристики
- Категорії використання згідно з ETA: A, B, C, D, E
- Міцний сталевий цвях (стійкий до зламу)
- Оптимальна поведінка при вставці пластини
- Пластиковий монтажний елемент для зменшення теплових містків (0,001 Вт/К)
- Можна встановити з додатковою пластиною
- Найменша глибина анкерування, мінімальна глибина свердловини
- Важкі вантажі для вашої безпеки
- Економічно ефективна витрата дюбелів
- Попередньо встановлені цвяхи для швидкого монтажу
- Нове : Оптимізована зона розширення штифтів для вищої несучої здатності
- Нове : Розширений діапазон довжини до 355 мм
-
Технічні дані
Характерні навантаження:
- Діаметр штифта: 8 мм
- Діаметр пластини: 60 мм
- Глибина свердління отвору:
- Категорія використання AC: ≥ 35 мм
- Категорія використання DE: ≥ 55 мм
- Глибина анкерування h:
- Категорія використання AC: ≥ 25 мм
- Категорія використання DE: ≥ 45 мм
- Точковий коефіцієнт теплопередачі χ: 0,001 Вт/К
- Європейська технічна оцінка: ETA-11/0192
- Бетон C 12/5 згідно з EN 206:2013+A1:2016: 0,9 кН
- Бетон C 20/25 - C 50/60 згідно з EN 206:2013+A1:2016: 1,2 кН
- Бетон C 20/25 - C 50/60 згідно з EN 206:2013+A1:2016 тонка бетонна плита (наприклад, атмосферостійка оболонка): 1,2 кН
- Цегла, МЗ згідно EN 771-1:2011+A1:2015: 1,2 кН
- Повнотіла силікатна кальцієва цегла KS згідно з EN 771-2:2011+A1:2015: 1,2 кН
- Перфорована глиняна цегла, HLz згідно з EN 771-1:2011+A1:2015: 0,752)кН
- Перфорована цегла з силікату кальцію KS згідно з EN 771-2:2011+A1:2015: 1.23)кН
- Легкозаповнювачний бетон LAC, згідно з EN 1520:2011, EN 771-3:2011+ A1:2015: 1,1 кН
- Газобетон згідно з EN 771-4:2011+ A1:2015: 0,9 кН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EJOT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип дюбеля | Дюбель-цвях, Універсальний, Фасадний |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Діаметр дюбеля | 8 мм |
| Довжина дюбеля | 115 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 8 мм |
| Упаковка | Ящик |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 1 092 ₴/ящик

