
Сходи на горщик Oman Termo PS 280 см 120×70 (280 см)
- В наявності
7 100 ₴
+380 (98) 500-20-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3-секційна дерев'яна драбина з термоізоляційною кришкою завтовшки 26 мм, у комплекті та насадки з ПВХ.
Висота, см: 280
Переваги: 3-секційна дерев'яна драбина з утепленою кришкою 26 мм завтовшки, і поручнем
Термоізоляція кришки короба, так/ні: Так
Тип складання: 3-секційна
Товщина кришки короба, мм: 26
Торгова марка Oman
Матеріал: Дерево
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OMAN |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Тип складання | 3-х секційна |
| Термоізоляція кришки короба | Ні |
| Товщина кришки короба | 26 мм |
| Висота драбини | 280 см |
| Ширина | 80 мм |
| Спосіб відкривання | Механічний |
| Розмір | |
| Розмір | 120×70 (280 см) |
- Ціна: 7 100 ₴

